Sök

Vigselförrättare

Här hittar du kontaktuppgifter till vigselförrättarna i Varbergs kommun.


Porträttbild

Anette Sjöberg, tjänsteman

Anette Sjöberg
Mobiltelefon 0709280411
anette.svensson.sjoberg@outlook.com

Förordnande 20181015-20221014

Porträttbild

Carina Svarvali, tjänsteman

Carina Svarvali
Telefon 0340-69 71 93
Mobiltelefon 0702468093
carina.svarvali@varberg.se
nås säkrast via mejl

Förordnande 20181015-20221014

Porträttbild

Christina Josefsson

Semester i oktober, kan inte ta några vigslar

Christina Josefsson
Rävahallavägen 13,
432 93 Varberg
Mobiltelefon 0702988253
christina.josefsson54@gmail.com

Förordnande 20181015-20221014

Porträttbild

Håkan Johannesson, förtroendevald (S)

Håkan Johannesson
Bergåkergatan 12
432 37 Varberg
0705134860
hakan.johannesson@varberg.se

Förordnande 20190204-20221014

Porträttbild

Inger Brosved, förtroendevald (L)

Inger Brosved
Mobiltelefon 0709746687
inger@brosved.se 

Förordnande 20181015-20221014

Porträttbild

Kristina Hylander, tjänsteman

Kristina Hylander
Varbergs kommun
432 80 Varberg
Telefon 0340-884 26
Mobiltelefon 0706178884
kristina.hylander@varberg.se

Förordnande 20181015-20221014

Margita Stralforss, tjänsteman

Margita Stralforss
Mobiltelefon 0738015331
margita.sforss@hotmail.com

Förordnande 20181015-20221014

Porträttbild

Marita Johansson, förtroendevald (M)

Marita Johansson,
Svarteskärsvägen 4, 432 54 Varberg
Telefon 0340-67 11 10, Mobiltelefon 0730324484
marita.norelius@telia.com
Nås på telefon måndag-torsdag efter 16.00.
Förordnande 20070131-tills vidare

Porträttbild

Peter Månelin, förtroendevald (L)

Peter Månelin
Mobiltelefon 0708809991
peter@manelin.se

Förordnande 20181015-20221014

Porträttbild

Stig Berntsson
Förtroendevald (SD)
Mobiltelefon 0730241515
stig.berntsson@varberg.se

Förordnande 20181015-20221014

Porträttbild

Turid Ravlo Svensson, förtroendevald (S)

Turid Ravlo Svensson
Styrmansvägen 6
432 75 Träslövsläge
0702982351
turid.ravlo.svensson@varberg.se


Förordnande 20190204-20221014

Porträttbild

Vivi-Anne Karlsson, förtoendevald (S)

Vivi-Anne Karlsson,
Gästgivaregatan 7,
432 78 Tvååker
Telefon 0340-406 51
Mobiltelefon 0702726874
vivi-anne.karlsson@tvaaker.nu

Förordnande 20181015-20221014

ikon

Kontakta oss

Kommunens växel

0340-888 00

Självservice & blanketter