varningsikon

2018-05-22 16.24

Eldningsförbud i Varbergs kommun  

Från och med den 23 maj klockan 08:00 råder det eldningsförbud i Varbergs och Falkenbergs kommuner. Det varma vädret har gjort att det är mycket torrt i skog och mark och spridningsrisken vid en eventuell brand är stor. Eldningsförbudet gäller tillsvidare.

Läs mer

Sök

Gällande avtal

Här hittar du Varbergs kommuns leverantörsavtal.

Ramavtalslistan visar kommunens gällande ramavtal. Listan är sorterad i alfabetiskordning efter avtalsområde. 

Här kan du ta del av Varbergs kommuns ramavtalslistalänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster.

ikon

Kontakta oss

Upphandlingsavdelningen

Upphandlingschef

Laila Eklund
0340-885 52

laila.eklund@varberg.se

Upphandlare

Lena Holm
0340-881 41
lena.holm@varberg.se

Upphandlare

Robert Andersson
0340-69 70 93
robert.andersson1@varberg.se

Upphandlare

Lennart Lindman

0340-69 70 51

070-855 70 51

Lennart.lindman@varberg.se

Upphandlare

Hilda Strömberg
0340-885 44

hilda.stromberg@varberg.se

Upphandlare

Lena Kékesy
0340-69 71 92

lena.kekesy@varberg.se

E-handelsutvecklare

Camilla Nylén Leffler
0340-886 57
camilla.nylen-leffler@varberg.se

Upphandlare

Ros-Marie Johansson
0340-885 67
ros-marie.johansson@varberg.se

E-handelsutvecklare

Dan Kihlström
0340-886 22
dan.kihlstrom@varberg.se

E-handelsutvecklare

Cecilia Brag

0340-886 23

cecilia.brag@varberg.se

ikon

Självservice & blanketter