varningsikon

2017-02-27 11.23

Vattenläckan i Tvååker

Just nu ställer en stor vattenläcka i Tvååker/Himle till problem. Bosgårdsskolan är stängd. Även Snickern förskola och Sunnanängens förskola stängs. Allmänheten rekommenderas att koka vatten. Vattenläckan har lokaliserats och nu arbetar man för att kunna begränsa antalet berörda. Information uppdateras löpande.

Läs mer

Sök

Gällande avtal

Här hittar du Varbergs kommuns leverantörsavtal.

Ramavtalslistan visar kommunens gällande ramavtal. Listan är sorterad i alfabetiskordning efter avtalsområde. 

Här kan du ta del av Varbergs kommuns ramavtalslistalänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster.

ikon

Kontakta oss

Upphandlingsavdelningen

Upphandlingschef

Christine Källner
0340-885 52
christine.kallner@varberg.se

Upphandlare

Lena Holm
0340-881 41
lena.holm@varberg.se

Upphandlare

Lennart Lindman

0340-69 70 51

070-855 70 51

Lennart.lindman@varberg.se

Upphandlare

Robert Andersson

0340-697093

070 855 70 93

robert.andersson1@varberg.se

Upphandlare

Annika Zikovic
0340-885 44

annika.zikovic@varberg.se

Upphandlare

Lena Kékesy
0340-69 71 92

lena.kekesy@varberg.se

Upphandlare

Camilla Nylén Leffler
0340-886 57
camilla.nylen-leffler@varberg.se

Upphandlare

Ros-Marie Johansson
0340-885 67
ros-marie.johansson@varberg.se

Systemadministratör

Dan Kihlström
0340-886 22
dan.kihlstrom@varberg.se

Systemadministratör

Cecilia Brag

0340-886 23

cecilia.brag@varberg.se

ikon

Självservice & blanketter